Ogrodzenia łupane Gorc de Luxe GL22 jest autorskim pomysłem Firmy JONIEC. W ich składzie są dwuelementowe bloczki na słupki oraz bloczki na murki. Krawędzie bloczków są fabrycznie załamane w wyniku czego ułożone bloczki tworzą między sobą spoiny o wysokim efekcie estetycznym, które eliminują potrzebę fugowania. Jak wskazuje nazwa systemu jest to produkt o łupanej powierzchni. Zastosowanie mechanicznego łupania powoduje naturalne i niekontrolowane wyłamania, które uszlachetniają bloczki i upodabniają je do naturalnych piaskowców.

                                    

Ogrodzenia łupane Gorc de Luxe GL22 proponujemy w wielu wersjach kolorystycznych, a także w multicolorach: Vera, Onyx, Golden oraz Piryt. Onyx to melanż dwóch kolorów- piaskowego i czarnego. Z kolei Golden łączy barwy jesieni, a Piryt odnosi się do kremowo szarej tonacji. Kolorystyka ogrodzeń wspaniale komponuje się z zielenią ogrodów i elewacją budynków.

KOLORY

 

MULTICOLORY

Nowość- multicolor!

 

                    

 ELEMENTY SYSTEMU


        

 

Ogrodzenia łupane GORC de Luxe GL38 są większym odpowiednikiem ogrodzenia betonowego GORC de Luxe GL22. Identyczna kolorystyka i faktura powierzchni w każdym z tych systemów ogrodzeniowych oraz ta sama wysokość elementów (16 cm) umożliwia łączenie ich w jedno ogrodzenie. Najbardziej popularnym rozwiązaniem jest zastosowanie słupków Gorc de Luxe GL38 oraz podmurówki Gorc de Luxee GL22. Ogrodzenie budowane w takim układzie nabiera dostojności i majestatu. 

                               

 

KOLORY

 

MULTICOLORY

Nowość- multicolor!

 

 

 ELEMENTY SYSTEMU

 

    

 

INSTRUKCJA

instrukcja gorc